Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łukocin - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

99 000 zł1 020 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*Tylko u nas* Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego lub domku letniskowego pośród natury? Ta oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna i uzbrojona w prąd oraz wodę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 630 m² 134,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z funkcją usługową - idealna pod dom i działalność | Grabiny-Zameczek, 5 km od Pruszcza Gdańskiego Na sprzedaż przestronna, w pełni uzbrojona działka.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w urokliwym Bielkowie, w gminie Kolbudy. W mojej ofercie dostępne są również inne działki o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Starogard Gdański, ul. Sambora 9 - klimatyczne mieszkanie 42 m z antresolą. Cena: 299 000 zł. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Starogardzka

Straszyn(Łukocin + 20 km)

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł773 m² 5 161,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do Sprzedaży Obiekt magazynowo - biurowy o powierzchni 773 m2. Budynek znajduje się w Pruszczu gdańskim, przy ul. Batalionów chłopskich. Obiekt przemysłowy o powierzchni całkowitej 773.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 145 zł63,30 m² 8 280,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie developerskim w Tczewie. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na osiedlu "jabłoniowe.

Szczegóły ogłoszenia

145 900 zł1 016 m² 143,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Pomlewie, woj. pomorskie Na sprzedaż działka budowlana o numerze 116/62 o powierzchni 1016 m zlokalizowana w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,29 m² 9 066,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! 465 tys. zl Sprzedaż mieszkania Tczew, ul. Chrystiana Andersena (osiedle Bajkowe) Najważniejsze informacje powierzchnia całkowita: 58,03 m piwnica: 6,74 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łukocin

Łukocin,pomorskie

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej. Nieruchomość położona w miejscowości Łukocin, gmina Tczew. Dom o powierzchni użytkowej 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach